V síti Fenixnet je televizní služba Sledovanitv.cz v ceně připojení!

Neplaťte zbytečně za co nemusíte! Příjem internetové televize u nás v síti považujeme za samozřejmost pro každého a proto ji dáváme všem k Internetovému připojení!


Služba obsahuje přes 70 televiních kanálů, kde jsou obaženy veškeré hlavní kanály, které lze přijímat běžně pomocí televizní antény (televizní anténa ani DVBT přijímač pro služby však není potřeba). Kanály lze sledovat na zařízeních využívající přístup k internetu, jako jsou počítače, notebooky, chytré televize, mobilní telefony (andriod, ios), IP SetTopBoxy, tablety a další podobná zařízení. Služba je užívána prostřednictvím internetového prohlížeče nebo volně stažitelné aplikaci. Službu sledovánitv.cz lze sledovat na největším počtu typů koncových zařízení ze všech IPTV služeb dostupných v ČR!

Internetová televize umožňuje sledovat televizní obsah nezávisle na aktuálním čase. Živé vysílání lze pozastavit, budoucí programy označit k nahrání pomocí služby rekordér, u kanálů využít zpětné přehrávání a to až 7 dní zpětně. Díky internetové televizi již nejste nuceni sledovat televizní reklamy díky službě rekordér! Při zpětném sledování pořadů lze televizní reklamy jednoduše přeskočit. Využívání internetové televize proto skýtá obrovský komfort oproti sledování běžného pozemního televizního vysílání nebo i satelitu. Služba není závislá na DVB-T ani DVB-T2 vysílání, čili nepotřebujete televizní anténu ani DVB-T zařízení.


Služba sledovanitv.cz zahrnuje:

  • TV balíček START (aktuálně 72 kanálů)
  • videorekordér 50h a až 7dní timeshift (zpětný pohyb v čase)
  • službu SmartTV
  • možnost souběžného sledování služby až na 4 zařízeních najednou

Službu internetové televize lze sledovat na počitači/notebooku přes běžný internetový prohlžeč, a na podporovaných tabletech, mobilních zařízeních, appe zařízeních, chytrých televizí (SmartTV), STB. V případě, že si pořizujete novou SmartTV, určitě se proto dotázejte prodejce, zda službu Sledovantv.cz podporuje, sledovanitv.cz je jedna z nejrozšířenějších internetových televizí u nás!


Ke službě je možné si dokoupit i prémový televizní obsah za velice příznivou cenu. Více ke službě se můžete dozvědět >zde<