Veškeré domácnosti využívající připojení k internetu prostřednictvím sítě Fenixnet, mají možnost v rámci připojení, zcela bezplatně využívat i internetovou televizi od společnosti Sledovanitv.cz.


Služba obnáší přes 70 televiních kanálům, kde jsou obaženy veškeré hlavní kanály, které lze přijímat pomocí běžné televizní antény. Kanály lze sledovat na zařízeních využívající přístup k internetu, jako jsou počítače, notebooky, chytré televize, mobilní telefonní přístroje, IP SetTopBoxy, tablety a další podobná zařízení. Služba je pak sledována prostřednictvím internetového prohlížeče nebo volně stažitelnou aplikaci.

Internetová televize umožňuje sledovat televizní obsah nezávisle na aktuálním čase. Živé vysílání lze pozastavit, budoucí programy označit k nahrání pomocí služby rekordér, u kanálů využít zpětné přehrávání a to až 7 dní zpětně. Díky internetové televizi již nejste nuceni sledovat televizní reklamy! Při zpětném sledování pořadů lze televizní reklamy jednoduše přeskočit. Využívání internetové televize proto skýtá obrovský komfort oproti sledování běžného pozemního televizního vysílání. Služba není závislá na DVB-T ani DVB-T2 vysílání, čili nepotřebujete televizní anténu ani DVB-T zařízení.


Služba sledovanitv.cz zahrnuje:

  • TV balíček START (aktuálně 72 kanálů)
  • videorekordér 50h a až 7dní timeshift (zpětný pohyb v čase)
  • službu SmartTV
  • možnost souběžného sledování služby až na 4 zařízeních najednou

Ke službě je možné si dokoupit i prémový televizní obsah za velice příznivou cenu. Více ke službě se můžete dozvědět >zde<


 

Od nového roku můžete sledovat Ligu mistrů na televizi Seznam.cz přes službu Sledovanitv.cz v naši síti úplně zdarma!

Z důvodu legislativních změn, došlo s platností od 1.6.2018 ke změně všeobecných podmínek poskytování telekomunikačních služeb sítě FenixNet (VOP). Změny byly aplikovány pouze v nutné míře dané změnou legislativy, a v žádném případě nedochází k znevýhodnění postavení účastníka. Kompletní aktuální znění VOP je k dispozici >zde<.

Aby jste mohli využívat služeb naši sítě FenixNet a možností, které tato telekomunikační síť nabízí, je zapotřebí od veškerých účastníků této sítě evidovat jejich osobní údaje. Tyto údaje evidujeme v minimální možné míře, která je možná, pro zajišťování poskytování služeb a souvisejícího, což je především účtování poskytovaných služeb, kontakt s účastníkem a vypracovávání zákonem daných povinností a náležitostí.

Z osobních údajů účastníka je evidováno: jméno a příjmení, adresa trvalého bydliště, adresa místa realizované služby, telefonní a emailový kontakt, zvolený tarif, rychlost tarifu nebo případně další doplňkové služby.

Ze zákona daných povinností je k účastníkovi evidováno: kompletní jim realizovaná elektronická komunikace s časovou a geodetickou identifikací, která však neobsahuje evidenci přenášeného obsahu. Tato evidence je uchovávaná po dobu 6 až 12 měsíců.

V žádném případě jakékoliv osobní údaje účastníka nejsou předávány třetí straně mimo zákonem dané povinnosti.

Pokud by jste se rádi dozvěděli víc ke zpracovávaní a nakládání s osobními údaji, více informací naleznete v sekce Dokumenty.